You have skipped the navigation, tab for page content
Junior Reps Team Lists: Round 8

Wests Tigers junior representative sides will be back in action this weekend after all Round 7 games were called off due to wet weather across Sydney.

Wests Tigers Tarsha Gale Cup team can secure a finals berth with a win against the Sharks at PointsBet Stadium on Saturday morning.

Western Suburbs Magpies will also play the Sharks in the SG Ball and Harold Matthews at Cronulla on Saturday.

Balmain Tigers will return to action at Macquarie University Sports Field against the North Sydney Bears in the U/17s and U/19s in Round 8.

For all live scores and updates from the weekend, visit the NSWRL Match Centre.

WESTS TIGERS TARSHA GALE

Saturday, 27th March, 10:00am at PointsBet Stadium

1. Jessica Whelan 2. Jayme Willingham 3. Shelby Muir 4. Hope Tevaga 5. Chloe Newman 6. Georgia Edwards 7. Georgia Nies 8. Tiamo Williams 9. Ebony Prior 10. Katie Edwards 11. Tehillah Vaeluaga 12. Shondell Akhabue 13. Jessica Kennedy 14. Piper Sutton 15. Imogen Gobran 16. Eliza Siilata 17. Folau Vaki 20. Kirra Boland

BALMAIN TIGERS SG BALL

Saturday, 27th March, 12:00pm at Macquarie University Sports Field

2. Harrison Henson 3. Livai Saukuru 4. Trey Peni 5. Oskar Enasio 6. Corey Thomas 7. Christian Jardim 8. Fonua Pole 9. Trent Borthwick 10. Campbell Fisher 11. Sione Vaihu 12. Brandon Tumeth 13. Braydon Guyan 14. Cayne Nicholas 15. Jaxson Rahme 16. Cougar Wheeler 17. Malakai Manoa 18. Samuel Kanaan 19. Ragen Gilbert 20. Rylee Blackhall 21. Vea Tafeuni

WESTERN SUBURBS MAGPIES SG BALL

Saturday, 27th March, 2:00pm at PointsBet Stadium

1. Noah Ryan 2. Jay Kirk 3. Salesa Tavui 4. Alexander Soakai 5. Compton Fuatimau 6. Donovan Boney 7. Joshua Parke 8. Tray Lolesio 9. Harry Rudd 10. Tamehana Paruru 11. Lomi Saukuru 12. Isaiah Anamani 13. Justin Matamua 14. Jarney Proctor-Harwood 15. Tristyn Ball 16. Jurrado Smith 17. Poasa Telepe 18. Bryce Wilson

BALMAIN TIGERS HAROLD MATTHEWS

Saturday, 27th March, 1:30pm at Macquarie University Sports Field

1. Cameron Kanaan 2. Jonas Cook 3. Manus Bailey 4. Andrew Musillo 5. Maxwell Braham 6. Eddie Markopoulos 7. Levi Conti 8. Tunui Jorgensen 9. Bayley Meredith 10. Adam Mehrez 11. Keenan Lawandos 12. Tony Sukkar 13. Cooper Wheelhouse 14. Jacob Matta 15. Liam Aarons 17. Joseph Caracoglia 18. Dimitri Tselis

WESTERN SUBURBS MAGPIES HAROLD MATTHEWS

Saturday, 27th March, 12:00pm at PointsBet Stadium

1. Tajh Colquhoun 2. Faaletino Tavana 3. Solomane Saukuru 4. William Craig 5. Ofele Lene 6. Heath Mason 7. Luke Keppie 8. Lachlan Bush 9. Tallyn Da Silva 10. Jordan Miller 11. Thomas Fisher 12. Thomas Fletcher 13. Joshua Leiataua 14. Rielly Smith 15. Remi Mant 16. Teancum Brown 17. Kaisara Tuimauga 18. Bohan Spencer