You have skipped the navigation, tab for page content
Junior Reps Team Lists: Round 5

As the Junior Representative season approaches Round 5, four of Wests Tigers teams will be back in action this weekend, while three sides will enjoy a rest.

All four matches in Round 5 will be played at Kirkham Oval in Camden with Western Suburbs Magpies hosting Parramatta Eels in the SG Ball and Harold Matthews on Saturday morning.

Macarthur Wests Tigers will feature on Sunday with both the Laurie Daley Cup and Andrew Johns Cup teams facing Manaro Colts.

Balmain Tigers have the bye in both grades, while Wests Tigers’ Tarsha Gale Cup team will also have the weekend off.

For all live scores and updates from the weekend, visit the NSWRL Match Centre.

WESTERN SUBURBS MAGPIES SG BALL

Saturday, 6th March 11:30am at Kirkham Oval, Camden

1. Noah Ryan 2. Alosomu Lolohea 3. Salesa Tavui 4. Alexander Soakai 5. Leiukamea Schaaf 6. Donovan Boney 7. Joshua Parke 8. Tray Lolesio 9. Harry Rudd 10. Tamehana Paruru 11. Lomi Saukuru 12. Isaiah Anamani 13. Justin Matamua 14. Jarney Proctor-Harwood 15. Jurrado Smith 16. Tristan Ball 17. Jahoiyakim Afoa 18. Matthew Lewin 19. Bryce Wilson 20. Poasa Telepe

WESTERN SUBURBS MAGPIES HAROLD MATTHEWS

Saturday, 6th March 10:00am at Kirkham Oval, Camden

1. William Craig 2. Faaletino Tavana 3. Solomane Saukuru 4. Connor Fletcher 5. Ofele Lene 6. Tajh Colquhoun 7. Luke Keppie 8. Lachlan Bush 9. Tallyn Da Silva 10. Jordan Miller 11. Thomas Fisher 12. Joshua Leiataua 13. Kit Laulilii 14. Rielly Smith 15. Cooper Cross 16. Teancum Brown 17. Masei Tavui 18. Remi Mant 19. Bohan Spencer

MACARTHUR WESTS TIGERS ANDREW JOHNS CUP

Sunday, 7th March, 10:00am at Kirkham Oval, Camden

1. Zac Gibson 2. Likari Leota 3. Daniel Waqa 5. Jett Carl 6. Semi Ropeti 7. Heith Pritchard 8. Harry Delaney 9. Lincoln Miners 10. James Folaumoetui 11. Thomas Pati 12. Ahmed Al Dhalimi 13. Jeremiah Leatigaga 15. Simon Pereira 16. Bowen Roper 17. Elmir Korajac 20. Josh Liu

MACARTHUR WESTS TIGERS LAURIE DALEY CUP

Sunday, 7th March, 11:20am at Kirkham Oval, Camden

1. Braydon Wicke 2. Riley Tonna 3. Raphael Pereira 4. Henry Alesi 22. Khaled Ghamrawi 6. James Davey 7. Jilbril Elrich 8. Jack Simpson 9. Jake Harris 11. Jude Gomez 12. Harrison Small 13. Lawrence Saipaia 10. Riley Williams 14. Tevita Petelo 16. Bradley Bishop 21. Callum Van Deinsen

WESTS TIGERS TARSHA GALE — BYE

BALMAIN TIGERS SG BALL — BYE

BALMAIN TIGERS HAROLD MATTHEWS — BYE